Які правила перевезення зерна потрібно знати
Будь-який вантаж повинен прибути до місця призначення неушкодженим. Особливо це стосується перевезення нового врожаю. Правила перевезення зерна автотранспортом складені таким чином, щоб уберегти вантаж від хвороб та втрат. Загальний процес також відмінний – перед транспортуванням зерно необхідно зібрати та підготувати до перевезення. Після очищення, сушіння та оброблення воно готове для завантаження у зерновоз.
Завантаження, вивантаження та інші правила перевезень зерна
Професійні логісти від самого початку організовують процес перевезення сільськогосподарської продукції згідно зі специфічними особливостями вантажу. У спеціальних транспортних засобах є технічні можливості для рівномірного розподілу зерна по всій довжині кузова згідно з нормами. Фахівці «СПЕЦКОН» мають багатий досвід, тому всі процеси транспортування налагоджений та передбачають чітку схему дій:
- Умови. Зерно всередині має бути належним чином розміщене, щоб запобігти його зсуву та висипанню під час руху. Тентована верхівка надійно фіксується спеціальними ременями.
- Транспорт. Зерновози мають напівпричепи, щоб за одну поїздку перевезти якнайбільше зерна. Спеціальні самоскиди з механізмом саморозвантаження, зручні для тих, хто не бажає залучати додаткову техніку для розвантаження.
- Догляд. Зерно вимагає особливих умов під час доставлення, включаючи підтримання потрібної температури, вологості та забезпечення вентиляції, аби уникнути псування та зберегти якість.
Після прибуття зерно повинно бути належним чином вивантажене та зберігатися у відповідних умовах, щоб уникнути втрати кондицій та зберегти його харчову цінність.
Чому зерновози та самоскиди – найзручніший варіант
Перевезення зерна – відповідальна справа. Зберегти новий врожай прагнуть не лише українські аграрії, а й логісти. Зерновоз не лише береже вантаж від втрат, але й дозволяє клієнтам не переплачувати за зайві рейси. Це можливо завдяки потужності та великим об’ємом напівпричепів.
Вантажні перевезення самоскидом з механізмом самовивантаження зручні для клієнтів, які не хочуть переплачувати за додаткову спецтехніку. Обидва варіанти професійні та надійно зберігають врожай аж до пункту призначення.
По Україні та за кордон: як правильно оформити вантаж для перевезення
Зерно – наш основний продукт для експорту. Україна постачає його в Європу переважно автомобільним транспортом. Для перетину кордону потрібні окремі документи, які самотужки оформити складно. Професійна транспортна компанія не лише фізично перевозить вантаж через кордон, а за потреби допоможе з оформленням необхідних документів. Він знається на всіх тонкощах і приготує потрібні документи, щоб зерновози швидко пройшли пункт пропуску.
Всередині країни правила перевезення зернових культур також мають виконуватися. Машини виходять на маршрут з пакетом супровідних документів на вантаж.